ewa zakrzewska

o mNIE

Kim jest Ewa Zakrzewska?

Ewa Zakrzewska

Jesteś na Ewokracji, czyli na oficjalnej stronie internetowej Ewy Zakrzewskiej.

Odkąd pamiętam zajmuję się modą. Najpierw były to najprostsze sesje zdjęciowe, od których zaczęła się moja przygoda. Z biegiem czasu nauczyłam się jak być modelką, jak się ruszać i jak rozmawiać z modą. I od tego czasu postanowiłam się dzielić tym, co umiem z moimi fanami. Ewokrację stworzyłam, aby pokazać, że każdy – bez względu na rozmiar – może bawić się modą, czerpać z niej radość i pewność siebie.

EWOKRACJA

Działam, nie stoję w miejscu

KTO NIC NIE ROBI, TEN SIĘ COFA

Moje życie nierozerwalnie połączone jest z pracą. Ktoś kiedyś powiedział, że jak będziesz robić to, co kochasz, to nigdy nie będziesz musiał pracować. I coś w tym jest, bo ja naprawdę robię to, co uwielbiam. Co sprawia mi przyjemność, daje spełnienie i rozwija. Pracuję, a jednak także świetnie się bawię. Mam jednak czas na życie osobiste, które dopełnia mnie, bo moi najbliżsi są dla mnie wielkim wsparciem. To w dużej mierze dzięki nim jestem dzisiaj tu, gdzie jestem.

Polsatowski program „Supermodelka plus size”, stylizacje w Dzień dobry TVN, stworzenie dwóch kolekcji „Tom&Rose” dla sieci sklepów Biedronka to tylko część mojej pracy. Na co dzień jestem widoczna w mediach społecznościowych: na Facebooku, Tiktoku, Instagramie, a także na moim kanale Ewokracja na Youtube.

SPEŁNIAM SWOJE MARZENIA

NIE CUDZOŁÓŻ I NIE KRADNIJ

Spełniłam jedno ze swoich marzeń i zagrałam w pełnometrażowym filmie. Komedia kryminalna „Nie cudzołóż i nie kradnij” miała premierę 19. listopada 2022 r. Moja drugoplanowa rola była jakby skrojona pode mnie! Mam nadzieję, że Marlenka spodoba(ła) się i Tobie.