Agencje Plus Size- jak się zgłosić

Jeśli chciałabyś zacząć karierę w modelingu plus size, mam dla Ciebie kontakty do agencji oraz niezbędne informacje o tym jak zacząć.

Wiele dziewczyn zwraca się z prośbą o ocenę ich predyspozycji do modelingu. Nie robię jednak ocen, ze względu na to, że wiele z tych kandydatek na modelkę mogłaby źle znieść krytykę. Dlatego przygotowałam zestaw porad oraz linki do dobrych agencji, dzięki którym przygotujesz się profesjonalnie do castingu. Dodałam również agencje, które nie maja limitu wiekowego oraz przyjmują osoby z niższym wzrostem. W odcinku na Youtube na kanale Ewokracja, znajdziecie wszystkie informacje jakich potrzebujecie by zgłosić się do agencji. Dodatkowo radzę jak przygotować się do sesji. Kliknij poniższy odcinek by dowiedzieć się więcej:

Na rynku panują różne stawki, często modelki popełniają błąd pracując nawet za darmo! Postanowiłam zdradzić realne stawki jakich powinna spodziewać się modelka. Przyda się na pewno w negocjacjach z firmami. Wiem, że rynek jest „zepsuty” przez osoby, które zaniżają stawki byle wystąpić w nawet nieciekawych zleceniach. Ale nie róbcie tego jeśli naprawdę myślicie o modelingu poważnie. Poniżej odcinek o pieniądzach!

Zobaczcie też moje poprzednie wpisy o modelingu plus size- nadal są aktualne „Czy nadajesz się na modelkę plus size?” oraz „Jak zostać modelką plus size”.

Nie zapomnijcie o subskrypcji kanału Ewokracja, bo nowy odcinek już w środę o 15:00!

Pokaz Muses

Warunki fizyczne są kluczowe w modelingu plus size, ale oprócz tego bardzo ważne jest to byś zgłaszając swoją kandydaturę w castingu była na tyle pewna siebie, że ewentualne odrzucenie Twojego zgłoszenia nie obruszy Cię. Modeling nie jest po to by budować Twoje poczucie własnej wartości. Twoja pewność siebie powinna być niezachwiana już w momencie gdy wysyłasz mail ze swoimi zdjęciami.

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Klaudia Werelich
Klaudia Werelich
1 rok temu

Jesteś bardzo podobna do mnie :* ja 75 kg próbuję dopiero sesji zdjęciowych

Klaudia Werelich
Klaudia Werelich
1 rok temu

<3