|

Ogarniamy kilogramy! Razem z My Pink Plum

Magdy z bloga My Pink Plum chyba nie muszę Wam przedstawiać. Inspiruje najpiękniej w sieci! Dziś razem ruszamy z projektem #OgarniamyKilogramy!

02a-1

Łączy nas więcej niż  nadprogramowe kilogramy. Gdy zwątpiłam w blogowanie i zamknęłam swój pierwszy blog, to Magda wraz z mężem Kamilem postawili mnie na nogi i tak powstała Ewokracja.
Magda przeszła niesamowitą metamorfozę, którą pokazywała Wam m.in na swoim instagramie (coś niesamowitego!)
Ja również podzieliłam się swoją historią i zmianami, jakie zaszły w moim życiu i wyglądzie m.in tutaj.
Każda z nas wybrała własną drogę w dbaniu o zdrowie, ale razem połączyłyśmy siły i powstał projekt #OgarniamyKilogramy.
Jeśli chcesz nas wspierać, dołączyć do akcji wrzucaj na facebooka i instagram swoje zdjęcia oznaczając hashtagiem #OgarniamyKilogramy. Dołącz do naszego teamu!

Jak ja to ogarniam?

Mam dostosowany plan żywieniowy oraz treningi od trenera Łukasza, którego już poznaliście na początku roku.
Korzystam z tabeli motywacyjnej pobranej dziś z bloga My Pink Plum oraz z comiesięcznych pomiarów składu ciała. Będę się z Wami dzielić moimi postępami, liczę również na Wasze wsparcie.
Uprzedzam, że nie będę XS, a blog nie zmieni profilu. Moi stali czytelnicy znają moje podejście do życia i nie muszą się martwić o losy Ewokracji.

14423600_10210802957969733_787728345_o

Po co?

Nie ma tu podstępu, robię to dla siebie i pokazuję jak to robię. Dla sprawności fizycznej, zdrowia, radości, krągłości, skóry i samopoczucia.
Dla Was natomiast przygotuję posty, które mogą  zainspirować do dołączenia się do akcji oraz poznacie moje osobiste perypetie.

Ile chcę schudnąć?

Nie skupiam się na kilogramach, one są ważne, ale nie najważniejsze. Wam również polecam mniej patrzenia na wskazówki, a bardziej na centymetry i własne samopoczucie.

06a-1

Tylko pozytywne wibracje! Dołącz do nas, oznaczaj zdjęcia #OgarniamyKilogramy, koniecznie zajrzyj do Magdy, która przygotowała dla Ciebie piękną tabelę do wydruku!

02a-1

 

 

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] kobietki – Magdę (autorkę bloga My Pink Plum) oraz Ewę (znaną wszystkim pod szyldem Ewokracja). Facebookowa grupa jest dla mnie źródłem inspiracji – znajdziecie tam mnóstwo fajnych […]

Paulina_89
Paulina_89
5 lat temu

Mnie w zwalczaniu kilogramów pomogły:
– dietetyczka i dopasowana dieta,
– motywacja rodziny do ćwiczeń kiedy naprawdę mi się nie chciało lub miałam zły dzień,
– herbaty ziołowe ze sklepu https://magicznyogrod.pl/

Udało się pokonać magiczną barierę -10 kg. Walka trwa dalej – trzymajcie kciuki 🙂

Agnieszka
7 lat temu

Dziewczyny z nieba mi spadacie!

Moja historia podobnie jak Wasze, o czym pisze Magda to sinusoida. Jako dziecka krągła, w liceum wzięłam się za siebie – schudłam 35 kg (zbyt szybko, zbyt intensywnie), wróciło. Ponownie już po studiach zabrałam się za siebie. Tym razem straciłam 45 kg… Po ciąży bliźniaczej i ciężkim początku macierzyństwa (niepełnosprawność obojga dzieci) rzuciłam się w wir poświęcenia dzieciakom i walki o nie. Zapomniałam o sobie – zaokrągliłam się ponownie. Teraz, gdy szkraby skończyły 6 lat (córka wyszła z niepełnosprawności), syn wciąż walczy, ale j